Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz tomcat78 #63253 üzenetére

    Siman lehet 5 evig hasznalni...par alkatreszt belole ami kibirta, plusz az a nehany honaponta a full karbantartas, tisztitas... ;] :DDD

    ...

  • mpierre

    veterán

    válasz tomcat78 #63253 üzenetére

    Kissé mintha szarkasztikus lenne eme hozzászólásod...

    Nem is értem miért... :F :DDD

    De hogy on is legyek:
    Monoblokkból mindig ekkora copás kikergetni a bubikat? 3 hét alatt nem volt képes csökkenni a térfogata. A bubi kergetésből csak a gép fejre állítása maradt ki... Gondoltam a D5 majd teszi a dolgát. Hát nem megy neki, igaz csak 2-es fokozat körül dolgozik.

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

  • Demo07

    aktív tag

    válasz tomcat78 #63253 üzenetére

    Megpróbálom a lehetetlent! :D Jó van na. :P De értem a viccet!!
    Értsd úgy, hogy a házat, és a radikat, heatkiller D5 TOP-okat meg akarom tartani sokáig, éves karbantartás, ha sok időm van akkor fél éves.
    Nyilván a MOBO,CPU,GPU,stb többi cucc és a blokkok nyilván változni fognak idővel...
    De azt nem mondtam hogy mellette nem fogok mást, vagy másnak építeni ;] csak, hogy azért ne maradjak vizezés nélkül.
    D5 Nextbe max pár év után majd rotort kell cserélni jó esetben.
    Amúgy decemberben álltam neki a projekt építésnek... szóval nem kapkodom el, kb mindent a legjobb tudásom szerint próbálom majd megépíteni, még ha 1-2 helyen necces is lesz.
    ---------------------------
    A mostani gépem meg majd költözik a házba ha elkészült benne a vízhűtés, de hogy addig se maradjak víz nélkül..
    Hétvégi program a jelenlegi gép átcsövezése volt lágyról > merevre, bár nem minden részben úgy mint terveztem, de pluszba előszítettem külső radinak is leágazásokat, ha szükség lenne rá, csak 2 kuplunk és mehet rá a külső radi! Before: [kép] After: [kép]

    Meg részben teszt is... barrow 16/12 petg halvány kék csövek...bykski fitting teszt... jól vizsgáztak, de a barrow színes cső a hajlítások mentén picit veszt a szépségéből amúgy teljesen jól használható! Fitting is jó, áll benne a cső mint Katiba a gyerek!

    Konklúziók a hétvégi merevcsővezés hozományáról... EK 4Way splitter nem szereti a phobya dugót.. mindkettő új volt még is csöpögnek... pedig vagy 5 dugót kipróbáltam, végül sikerül valahonnét egy EK dugót előkeríteni azzal jó lett.
    A másik dolog... BQ silent wings 3 venti házon kívülre került, pullba szörnyű traktor hangja lett, a lapátok hullámos kialakítása miatt, ugyan úgy mint a noiseblockerek esetében! Szóval maradt a push üzem, a VRM melett... így a top radin nyertem 2 fokot... összességében pedig 1 fokot csökkent a víz hője terhelés alatt! Pedig a jelenlegi ház felső része nagyon nem optimális a kb teljesen lefedett felső rész miatt, ahonnét csak 2 oldalra tud távozni a hő!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák