Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Jim Tonic #57965 üzenetére

    Az 50-60 istenes, ne viccelj mar. :) De mi most 100 fok kornyekerol beszelgettunk. Volt regen egy masik kazanom, a 2900XT szemelyeben, ahol 117-120 fok volt a vrm az utolagos leghutessel. A gyarival csak 95-100. A kartya fel ev alatt elpusztult. VRM szepen megfott. ATi szerint peesze birja az a 150 fokot is. Ez akkor kivetel volt...
    HD7990 szinten igy jart, de az szerencsere mar nem nalam esett szet, hanem a flat mate -emnel. En azt meg idoben eladtam, pedig nekem raadasban 2db volt a gepben...

    Dobrika: Meg van kergetve, azt is irtam. 2100MHz@1.075v. Es ezen a tdp limit kicsit tovabb kitolhato, mint a tobbin, kesobb fogja meg. Ha megis a femes paszta hoz ennyit, akkor az parades. Megnezhetnem, de ezert nem bombazom megint szet. Szurok majd be egy Furmarkot, ott latszanak majd az ertekek is. Vagy elinditok egy game -et, hogy valos terhelest kapjon az egesz, es inkabb hagyom 1 orat jol atmelegedni.

    A delidelt cpu -n egyebkent nem a femes paszta erdeme a nagyfoku javulas, inkabb a gyarto altal hasznal szemet kencefince gyenge hovezeto kepessege az oka a default magas homersekletnek.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák