Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SimonYana

    addikt

    válasz r-chee #3555 üzenetére

    r-chee!
    Nem kísérleteztem , de szerintem a hígított ecetes víztől semmi baja sem lenne.
    Egyáltalán szinte nem is érintkezik a tömítés a vízzel. Ez nem olyan mintha a tömítést bedobod egy pohár ecetbe. Persze a Te megoldásod a tökéletesebb , ha van az embernek idelye és kedve teljesen szétkapni.
    NO DE ... én még nem is láttam vízkövet és egyebet vizes rendszerekbe. Mert ugye ha rendes cuccot öntesz bele akkor ez nem is fordul elő! :))

    coonee!
    Jó az a cucc amit adtam neked! Én szerettem , de nem tudtam , hogy lemaltul a cső tőle! Nem maga a hőtöl mattul le és az időtől. Fene sem tudja! Egyébként nem lehet 100%-osan hibátlan csövet találni! Ráadásul az a k@b@sz@tt drága tygon sem hibátlan , pedig majd 5000-ért 1m az nem gyenge! :W
    Volt olyan piros szívezőm , ami még a mai napig jön le az alkatrészekről a havernak! PFFF
    A csövet úgy szét b@szt@ , hogy kidobtuk! 5 rugó volt a színező amit a vízbe tettünk és 15 ezer Ft értékű csövet tett tönkre! :W Azért ezeket a gyártókat meg lehetne rángatni egy kis perrel , csak senki nem foglalkozik vele és nem ért hozzá. Aki meg ért az nem gép őrült!

    [ Szerkesztve ]

    ® SimonYana ®

Új hozzászólás Aktív témák