Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz KAMELOT #36355 üzenetére

    1000 Ft a festék és "10 perc idő"?:O Ez sem szakmám, de mintha írtam volna,
    hogy igényesen: szerintem az nem ennyiből áll. És még száradnia is kell, nem
    beszélve a szagáról. Meg persze az a 2x fél nap, amik szétszereli, meg vissza.

    De mindegy: nem akartam belefopofázni, csak olyan feleslegesnek érzem olyat
    tanácsolni másnak, amit úgyis csak ő tud eldönteni, hogy megéri-e neki.:))

    Ui: az Enthoo Primo speciel zöld belülről.:) Csak ilyen színben volt. De tetszik!
    Feketét akartam, de azt pont nem küldött a gyártó. Ill. még az arany is tetszett,
    de arra beindultak az ellenvélemények, hogy ez mekkora giccs már. Pedig nem
    az arany lett volna a lényeg, hanem az, hogy egy fasza ház.:Y Mondjuk vannak
    belőle színkombinációk amit soha, így értelmetlen a tanács: ízlések és pofonok!

    Kbhont: hát igen. Nagyon masszív, tényleg van benne anyag: alig bírtam kivágni
    az oldallapot. Aztán ott elakadt a plexis oldallap projekt, sosem használtam fel...
    Most áll belőle 2 db a pincében, itt-ott megfúrkálva. Meg vagdosva. Moddingra jó!
    (A fekete belsővel egyetértek, hogy nem a legpraktikusabb. Ha meg lepattog, az
    esetlegesen bénán kivitelezett festés, akkor már esztétikusnak SE mondanám.)

    Ennek ellenére nem volt bajom a fekete belsejű verzióval, bár hómméd festették,
    de volt benne hangszigetelő szivacs is, ami egy csomó mindent elfedett.:))

    simán elfért volna a tetejébe egy 420 push/pullba is
    Igen, rengeteg - kihasználatlan - hely volt a tetejében, szóval ha kivágtad: elfér...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák