Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Sziasztok!

    A héten kicsit elővettem pár játékot nosztalgiázni. AC-ban pár képhiba jelentkezett, gondoltam érdemes lenne ránézni a vízre, hátha fortyog a kártyában, vagy valamelyik ramsüni elszabadult.
    Ráengedtem a 3D Markot a gépre loopolva idő felteker csutkára és hadd szóljon.
    Klímát nem kapcsoltam, kb 32-34°C lehet a szobában vinyó hőmérsékletét alapul véve (elötte egy 800-as 120mm-es venti teker).
    Délután indítottam el, közben ide-oda futkoztam és itthoni dolgokat intéztem.... meg is feledkeztem róla.
    No de 3,5 óra után lepődtem meg, hogy akkora baj azért nincs a géppel. Lehet a proci blokkra ráférne egy kis pucolászás, de ha 10°C-al van melegebb, mint amikor összeraktam a vízhűtést akkor simán jó.
    Képek alant.

    Párolgó vízhez, nálam kb 3 méter cső van a rendszerben és egy jó nagy radi belső huzagolású csővel. Nem látok sehol sem csepegést, de kb 2-3 havonta elnyel 1/2-1 dl folyadékot a rendszer. Nyomassam meg sűrített levegővel 2 bar nyomáson, vagy mit csináljak, mert én már feladtam. :W :DDD

Új hozzászólás Aktív témák