Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • redraven85

    tag

    válasz varga911 #4294 üzenetére

    Én úgy tudom,hogy a G0 csak kevesebb áramot eszik de ő a forróbb és nemfeltétlen tuningos.A B3 meg 130 wattot eszik oké...de jól húzható és nem olyan forró.Nem vitázni akarok,de már itt PH-n is sokan aztmondták (akiknek ilyen procijuk van) hogy ez így van ahogy írtam.

    példul:

    #4) DjOrfeus válasza nakos (#2) üzenetére

    Nekem B3 mam van és megy léghütéssel 4 gigán ( polirozva van a proci és a hütő is, és csak 55-60 fokos !
    a g0 örület meg csak egy nagy reklámfogás a g3 mas a gyártásteknologia elején készült és utánna jött a második körben a g0 kicsit finomitva ! amugy ugyanaz mind a kető ha nincs szerencséd nem tudod huzni !!!!

    (#2) nakos válasza redraven85 (#1) üzenetére

    Egyetértek. Jó marketingduma ez a G0 őrület. Nekem is B3-asom van, Giga P35 DS4-ben 3,6Ghz-en használom. Melegedeni melegszik, de nem érdekel. Bírja. Stabil, nem fagyogat.
    Állítólag a G0-ás is ha húzod melegszik, akár 90 fokra is felmegy..

    :) Azt legyünk okosak kinek van igaza :) ..amúgy abba igazat adok,hogy a szoftveres mérés valóban szar :))

    [ Szerkesztve ]

    ╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

Aktív témák