Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz mihulino #17881 üzenetére

    Tudtok-e olyan audio pluginról, ami a hangom teszi kicsi mássá, kellemesebbé, mélyebbé..
    (nem robot meg egérhang, azok már a végletek)
    Persze, létezik EQ, de nem csak erre gondoltam, hanem valami direkt beszédre készült plugin, ahol vannak előre mentett sablonok, stb.

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • _q

    addikt

    válasz mihulino #17881 üzenetére

    Igazad lehet, történetmesélésre is gondolhattak.

    (#17883) Kukcaman
    LUT-ba miket pakoltál bele? Sose csináltam még, de úgy képzelem el, hogy csak color grade van, a WB, kontraszt, color correction beállítása a LUT előtt ugyan úgy manuális történik?
    Én azt látom a a nagyobb youtubereknél, hogy minden videót egy LUT-ra húznak rá. Ez így egységesebb nézeted ad, mint ha mondjuk 3 egyforma videó majd a 4. már más színvilág lenne, majd az 5. megint más és így tovább. Jelenleg nekem mindegyik "ahogy sikerül" úgy színezem. Sajnos emiatt nem is valami jól sikerültek. Brandon Li-nél láttam igen, hogy újra szokott venni bizonyos részeket, de nekem inkább az jött át belőle, hogy a legtöbb az nincs ennyire megrendezve, főként a témák miatt is. De az is lehet csak nagyon jól elhitette ezt velem :D

    Ez a rallys téma nagyon ütős lenne, ha elkészül. Ha esetleg neveznél is vele (egy részévek, mert időben nem biztos hogy beleférne), akkor várd meg a januárt vele.

    A drónos videót láttam én is mikor megjelent. Iszonyat jól sikerült szerintem. A durva meg szerintem az, hogy ez egy olyan vágás, amit nem tervezett meg előre szerintem, hanem az év során készült videókból rakta össze. Lehet csak a véletlen miatt tudta ilyen jól megcsinálni az átmeneteket, mert ez olyan hatást ad, mint ha direkt erre készült volna. Elég sok utómunka is lehetett vele, gondolom after effect-el se spórolt. Itt látszik amúgy, hogy ezek az fpv drónok mennyivel élvezetesebb felvételeket tudnak adni, mint a non-fpv-sek.
    Amúgy pont kold az egyik, aki konzekvensen ugyan azt a LUT-ot pakolja mindenhová szerintem. Viszont nagyon szép színvilágot tud adni a videóinak. Igaz hozzátartozik, hogy ahol jár, arról már alapból is nagyon magával ragadó felvételeket lehet készíteni. Kíváncsi lennék egy átlagosabb magyarországi helyről mit hozna ki.
    A G80 színprofilra ránézek majd, köszi.

    (#17885) vond
    Nekem se jött semmi visszajelzés. Egyszer csak bent volt az élő adásban. Szerintem az email majd a legvégén kell csak, ha valaki bekerül az első 3-ba, esetleg valamilyen visszaélés elkerülése végett.

    (#17887) Kukcaman
    Ha bekerülsz se kapsz. Én eddig nem kaptam.

Új hozzászólás Aktív témák