Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kukcaman

    senior tag

    válasz aznem #16573 üzenetére

    Ahha, reggel render azt ment fel, csak hogy éljek a Galla stílussal :D
    A zöldes kék fickó legtöbbször ilyen ábrázatot viselt.
    Huhh... Azon a solymoson én is gondolkodtam még átmenetként is jó szolgálatot tett volna a következő mozgásos snitthez, de túl szűk volt a kép.
    A futós jelenetet pontosítottam. Twixtorral próbáltam a lassítását, de valahogy nem adta ki a szépet, maradt a normál lassítás. AE-el pedig nem néztem rá. Ezt észben tartom azért :)).
    Értem akkor a kompozíciót, eddig mindig arra gondoltam, hogy a kép valamelyik szélén/közepén nem harmadol. Az emberek mögüli kikukucskálás az legtöbbször szándékos, kivéve, ha nem férek rendesen az első sorokba. Szóval csak annyit akarok elérni vele, "erre a részre nézz, ide érdemes". De értem a sok fogalmát :D kevesebbre redukálom. Az egy alakos képeket túlzásba vittem, így is kivettem egyet - hiába volt "epic".
    Igen, 1080p/60fps, éppen a lassítátások miatt használom. Szinte csak estefelé használok 4K-t, vagy ha már tényleg messzinek tűnik a figura.
    Persze, van mód még felvételt csinálni a várról, itt van a szomszédbe 6km-re. Van egy berögződésem, nem csinálok felvételt utólagosan (hülye szokás, de ez van :D ), mert az már nem abban az időben történt. - Nem mondom a késöbbiekben nem térek el ettől :D
    Baglyos jelenet nekem is tetszett :D de nem illet bele az összképbe sajna. Oda maszkolni nem lett volna helyénvaló. Valahogy úgy nézett volna ki, mint amikor egy figura oda maszkolja magát a oroszlánok/tengerpart mellé - persze alpári módon.
    Mikor elküldtem a videót, tetszett nekik, de... "Nem várnapokként hírdettük, hanem várjátékok néven"
    Ha gondolod belinkelem, mi is lett a végeredmény.

Új hozzászólás Aktív témák