Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuninger

    Topikgazda

    válasz _q #14455 üzenetére

    Mindig elmondom hogy olyan videót kapnak ami a honlapon is van, de általában ha megkeresnek már amiatt keresnek mert tetszett nekik a videóim hangulata.

    Vagyis nem az van hogy szeretne Parker Walbeck szintet csak töredék áron és ehhez keres valakit aki bevállalja.

    A remegős kritikára általában az a válaszom, hogy az adott szituációban nem tudtam a stabilizátort (gimbalt) használni mert gyorsan kell reagálni hogy minden fontos pillanat meglegyen. (a polgárit 18-105-el veszem kézből, általában itt szoktam kapni a kritikát is)

    Általában egyébként pozitív kritikákat kapok, negatívat a remegősön kívül nem nagyon. Inkább az szokott lenni még az igény hogy "jánoska orrtúrásáról nincs véletlen felvétel?"

    Mivel látják a videóimat pontosan tudják mit kapnak, így max kivetetnek pár snittet ha előnytelennek vélik. De a legtöbb pár csak 1-2 dolgot változtat, vagy a zenét cseréli le.

    A hozzáértőbb ügyfél ritka, ha meg van akkor hajlandó kifizetni is a minőséget, vagyis a magasabbra árazott szolgáltatók között keres.

    Én egyébként a árazás low end oldalán vagyok és ahhoz képest középkategóriás anyagot teszek le az asztalra. Az itthoni szolgáltatók közül sok olyan van aki 250k alatt meg sem mozdul és színvonalban bőven alattam mozog...

Új hozzászólás Aktív témák