Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hibarin

    tag

    válasz floratm #177 üzenetére

    Szia!

    Mostanában én is sokat nézegettem a 10-20 közötti kategóriát, de nem igazán jöttem rá, hogy melyiket is kéne nekem rendelni. Viszont ezeket a Sabbatokon eléggé elgondolkodtam, ennél ajánlottabb azért szerintem a Sabbat E12 Ultra (bár igaz, hogy ez agybadugós), [link] ami mindenhol 20 fölött van, viszont a gb-on elég kedvező az ára. Minden létező tesztet elolvastam róla, és egyöntetűen dicsérte mindenki, főleg azt, hogy mennyi basszus van benne, és végülis ezért nem vettem meg, ha elektronikus és pop zenéket hallgatsz, akkor valóban ez a fülesed, de aki rock és alter rockot hallgat főként, mint én, az ne válassza ezt.

    Ezen kívül még az Mpow T5, 1more stylish-sal és az Edifier TWS5-tel szemezgettem, mindenféle tesztek megnézése és elolvasása után ezek voltak a legszimpibbek, de ennek ellenére még nem mertem megrendelni egyiket se, valahogy félek, hogy aztán csak csalódok a hangjukban. Mondjuk ebben lehet az is benne van, hogy belefutottam egy összehasonlító tesztbe, ahol a Sabbat E12 Ultra és a Lypertek Tevi is benne volt és kicsit sokkal jobb volt az utóbbi, igaz kétszer annyiba is kerül, de elkezdtem gondolkodni azon, hogy csak nem húzom meg a dolgot húszezernél. Bár most a Nillkin GO TW004 [link] szúrt szemet, nagyon jól néz ki, és a specjei is jónak tűnnek, remélem hamarosan jön egy pár teszt belőle, ezen még lehet elgondolkodok, ha mégse akarnék negyvenet kiadni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák