Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    válasz goccer #10555 üzenetére

    Most is egy Jabrám van (Jabra Elite Active T65) és meg vagyok vele elégedve(de utcán kinyirja a másik embert akivel beszélek) ezért is gondolkoztam egy elit pro 7-ben, csak nem akartam bedobni nehogy elvigyen vkit az ajánlásba. :) Tegnap este megnéztem pár tesztet és nyilván apple telefonhoz első körben airpods-ot ajánlanak. Abból a por 2-t venném nem szeretem a régebbi modelleket megvenni, mert hosszabb időn át tartanám meg. Van ahol azt mondják hogy nagyon jó telefonálásra, van ahol meg azt hogy nem. Van olyan teszt is ahol konkrétan a elit 7 pro-val hasonlítják össze és magasabb pontot kapott a jabra. Szóval nem tudom mi legyen. Kollégának van egy Airpods 2 azt használja meetingre meg telefonálásra szerinte teljesen jó, de leginkább bent az irodában ahhoz meg szerintem egy 10.000 ft-os xiaomi füles is simán jó lenne. Nekem arra kellene hogy utcán sétálva, vagy a roncs céges autóba amit kaptam is tudjak vele tisztán telefonálni. Én is halljam amit mondanak és ők is jól halljanak engem. A kihangosító ami van a kocsiba botrány. :D

Új hozzászólás Aktív témák