Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Druantia

    csendes tag

    Sziasztok! :)

    Ideje nézegetem a TWS füleseket, de elvesztem a bőség zavarában. Kérnék tőletek egy kis iránymutatást.

    Tömegközlekedésen és futás közbeni zenehallgatásra lenne + telefonbeszélgetés, meetingek.
    Szóval zenei hangzás és mikrofon minősége is fontos lenne.
    Otthoni zenehallgatásra nem ezt fogom használni.

    Tudom, hogy az ANC valamennyit mindenképp ront a hangzáson, de azért jó lenne ha nem nyomná teljesen össze a zenét.

    Jabra Elite 75T Active. Az első számú jelölt - ebben az árkategóriában érdemes mást is megnézni, vagy ez alap füles amivel nem igazán lehet mellényúlni? Többnyira csak jókat olvastam róla.

    Soundcore Liberty 3 Pro - Design különösebben nem, de a dual drive megoldás nagyon szimpatikus. Van ennek szignifikáns előnye hangzásban az előzőhöz képest? Vagy a Jabra a 6 mm-es driveból ki tudja hozni ugyanazt a minőségű hangzást?

    Fiil T2 Pro - a budget opció, design és specifikáció is tetszik, de nem tudom mennyire marad el az előző kettőtől. (earwinges megoldás mondjuk kicsit aggaszt, hamar kényelmetlenné tud válni)

    Mit gondoltok ezekről a fülesekről? Bármilyen tanácsnak örülnék :) Köszi előre is!

    Ajándék csónak ne nézd a lapát.

Új hozzászólás Aktív témák