Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz _Petya_ #1907 üzenetére

    nem.
    ilyenem van, a régi típus, de a deftech symphony mellett tartalék (másfél-kétszer annyiba került, mint az, szóval vicc, sebaj).
    attól is függ szerintem, honnan vetted. mivel ilyenem van, ha meg nem haragszol, (vagy ha igen, 8) egy ilyen tolókás gombot nem könnyű megölni. ha mégis sikerült, vagy nagyon barbár voltál, vagy a készüléket rakták nagyon rosszul össze. sztem érdemes foglalkozni garanciával (hacsak a posta nem egy vagyon pl usankába).
    tesómnak qc25-e van, és 8 hónap után foszlik le a "faux leather" a párnákról. mint utánanéztem, sajna általános jelenség, olyannyira, hogy van hivatalos bose vid yt-on, hogyn kell párnát cserélni. bíztattam, h garanciáztassa (h bose-nél tanuljanak rendet!, sok pénzért ne kaki anyagokból dolgozzanak már), de rendeltem neki egy occó kínai pótlékot.
    úgy tűnik, bose nem feltétlenül a legjobb anyagokból dolgozik, de azt nekik is kell akceptálniuk, hogy egy ilyen tológombos kapcsoló ha megdöglik 1 éven belül az valszleg nem a júzer hibája.
    sztem gari!

Új hozzászólás Aktív témák