Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verespiros

    újonc

    Kedves Fórumozók!
    Sajnos nekem is ki kellet ábrándulnom a Vaterából, nem tisztességes cég, csak mossa kezeit, de semmiben nem segít, csak a jutalék beszedése érdekli. Semmiről semmit nem tehet, minden felelősséget rád hárít, és a rendőrségre mutogat, de hogy egy csomó negatív és semleges után se zárnak ki valakit aki már több alkalommal bebizonyította az alkalmatlanságát a közösségben való kereskedéshez az mégis felháborító!!! Én úgy döntöttem hogy törlöm maga. Elegem van a semleges, semmit mondó, sablon válaszokból és levelekből a fenyegetésekből, ha nem fizetek stb. Utolsó e-mailemet hozzájuk bemásolom ide, természetesen nem válaszoltak. Azért egy Fogyasztóvédelmi ellenőrzés elférne náluk nagyon!!!

    "Tisztelt Cím!

    Rendkívül örülök, hogy megállapítást nyert, hogy nem kötelezhetőek a probléma kivizsgálására , nem szólhatnak bele a felek vitájába és hogy nincs módjuk negatívat törölni, DE szöveges ÉRTÉKELÉSI jogot megvonni az van, bár ilyenről nem olvastam a Vatera szabályai között. Én a negatív értékeléssel kapcsolatban sem találtam szabályzatban teljes körű tájékoztatást, egy nagy általánosság, amiben különösebben semmire nem hívják fel a figyelmet. Nekem egyre jobban tetszik ez a rendszer :(

    Összefoglalnám:

    Jogom van: hallgatni, elfogadni , beletörődni, vevő hónapokkal későbbi mondvacsinált problémáját megoldani, ha ezt nem teszem akkor jogom van saját magam hibáztatni ezért, jogom van fizetni a számlákat, be nem fizetett szála esetén megijedni a korlátozástól és a kizárástól, tisztességesen üzletelni, nem simliskedni, Vaterán kívül nem megegyezni, betartani a szabályokat, amit más nagy ívben semmibe vehet.

    Nincs jogom: kivizsgálást kérni, negatívat töröltetni, és most már szövegesen értékelni sem.
    Az értékelés szöveges részének megvonás nem tudom mire jó, de ha már azt a sok szöveget ki tudták törölték akkor azt a két piros szót se lenne nagy dolog, gondolom én. Engem nem zavar, ha ezt megtennék a vevő oldalán is. Bár neki annyira mindegy lenne eggyel több vagy kevesebb meg s látszik, de nekem nagyon rosszul néz ki az az egy is. Nézzék el hogy ilyen ironikus vagyok , de ezt ez a rendkívül kiábrásító történet tette velem. "

Új hozzászólás Aktív témák