Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz zone #20273 üzenetére

    Annyit tett a szerencsétlen, hogy megtartotta a ládát, nehogy leessen....
    Ha az üzemelő hajszárító után kap valaki, miközben az egy kád vízben landol, lehet hogy a jó szándék vezérli, de a fizika törvényei értelmében könnyen halál fia. Ezt, mivel érted és felfogod, elfogadod. Nem biztos, hogy jól fogod érezni magad, de előbb-utóbb elfogadod, mert törvényszerű, ami bekövetkezett. Nem csak fizikai törvények léteznek. És attól, hogy ezt nem érted, nem tudod felfogni, elfogadni, még ugyanúgy törvény.

    www.refujvaros.hu

  • Noddy

    senior tag

    válasz zone #20273 üzenetére

    Ez nem rólam szól, hanem arról, hogy megpróbálod áthárítani a bizonyítás terhét.
    Erről semmi szó nincs,én küldtem neked több linket is, és írtam, hogy középiskolástörikönyvet is emgnézheted. De kérlek mond, hogy nem végeztél középiskolát és olyan tananyagot is tudok belinkelni. Láthatod, hogy semmi terhet nem hárítottam, csak kértelek, hogy nézz utána, könnyű. Nem kell különleges képesítés hozzá. Én ezt nehezményezem, hogy az utánanézésre se veszed a fáradtságot. De hogy lásd segíteni próbálok, összefoglalom itt neked a linkekben:
    [link1]
    [link2]

    Ha a szövetség ládája csak egy láda lett volna értenélek és ha az aki megfogta tudatlan lett volna igazad lenne. De ISten mindent elmondott, mindent a ládáról, mindent a törvényekről és mindent a bűnről. Jogosan ítélt és ez egyértelmű a Bibliából. Neked mese az egész habbal akár igaz akár nem és messze a kispadról ítélkezel. Kiragadsz jeleneteket és önkényesen mondod és hogy mi lett volna az igazságos és hogy az csak egy láda és szerinted mi lett volna a helyes. Látszik mennyire egoista módon állsz hozzá a vallás témájához, te mondod meg hogy mit hogy kellett volna.
    A pedofil papok meghaladják Isten ingerküszöbét, a törvény alapján egyértelműen el is fogják nyerni büntetésüket és azok is akik vétenek bármelyik törvény ellen. Én is elpusztulok és a pokolra jutok, tudod mennyiszer szegtem meg a tízparancsolatot? Én is bőven kicsaptam a biztosítékot Istennél és nagyobb büntetést érdemlek mint az az ember a ládánál. De éppen most Húsvétkor elmondhatom, hogy Krisztus valóban meghalt helyettem és érettem és csak emiatt nem kell elpusztulnom és a kárhozatban szenvednem.
    Áldott Húsvétot mindenkinek! Krisztus Feltámadott! Valóban Feltámadott!

    [ Szerkesztve ]

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák