Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz apple2003ota #1791 üzenetére

    Sziasztok!
    Nem szoktam kommentelgetni főleg nem az ilyen szintű vitákhoz.. De nem bírom ki hogy ne írjam le...

    Ez az egész röhejes.. Ha az eladó meghírdet egy terméket 1 hét pénz visszafizetési garanciával és 2 hónap után megy benne bármi is tönkre, az onnantól kezdve a vásárló gondja.. Az meg hogy a utángyártott kábel és akksi van benne azt előre kellene tisztázni és hisztizni miatta nem pedig utólag 2 hónappal..
    Ez a szó használat pedig hogy hamisítván szintén röhej egy telefon alkatrész/kiegészitő esetében.. Utángyártott a megfelelő szó..
    Bolti ár alatt akar az ember vásárolni, tudja és látja és van keze szája hogy vásárlás előtt kideritse hogy mivel mi a helyzet és ha ezek alapján úgy dönt hogy megveszi a terméket majd a szóban forgó 1 hetes pénz visszafizetési garancián belül nem megy tönkre
    mire fel a hepciáskodás ? Komolyan.. ez Magyarország, mindenki olcsón szeretne mindent de az jobb legyen mint a boltban 2x-es áron kapható bontatlan :D
    Röhej..
    Ha pedig gondja van a termékkel 2hónap után ami már jócskán a szóban forgó időn túl van, akkor azt jelezze az eladónak de normális és kérés módján, nem pedig a szar halmazt az eladó fejére zúditani hogy szart adtál el te szar..
    Komolyan olvasom és tátva marad a szám hogy ez mi ??
    Én a te helyedben csak azért hogy éreztessem a vásárlóval hogy mennyivel kevesebbet ér emberileg, vissza fizetném neki a vételárat vagy a használatból és piaci mozgás miatt csökentett árat mondjuk 50E ft-ért vissza venném aztán vegyen magának másikat..

    Hozzáteszem nem szeretném védeni egyik felet sem, én inkabb az eladó vs vásárló oldalat figyelembe véve az eladót védem.. Mert a leírtak alapján nem tett semmi rosszat...

    A vásárló pedig nagyon elvakult látáskörrel rendelkezik, csak azt tudom ajánlani legközelebb menj boltba vásárolni, ott kinyalják a s***et akkor is ha 10 hónap múlva viszed be a telefont. persze nem 60 hanem 130e ft ott hagytál ott... :)) :W :O

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák