Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    Kollégám áthozott egy gépet, az USB-vel van némi gond: első bekapcsolásra működik, hiba nincs, addig megy, amíg ki nem kapcsolom. Lehet, hogy már a következő bekapcsoláskor (ez változó) már azzal kell szembesülnöm, hogy az USB nem megy, pontosabban érzékeli a rádugott cuccot, de nem ismeri fel, nem képes a drivereket betölteni. Ez a dolog megy másfél éve, az alaplap szinte új volt, amikor ezt a dolgot elkezdte produkálni. Volt több XP is telepítve, meg Win7 is, mindegy volt, a hiba kibújt. A legkönnyebben úgy jön elő a hiba, hogy kinyomom készenlétbe. Egy másik dolog, hogy a hiba csak néhányszori teljes áramtalanítás (értsd: kihúzom a 220-ból) után szűnik meg. Az alaplap egy Gigabyte GA-8VM800PMD-775, VIA chipsettel. Hyperiont a legfrissebbet tettem fel a tegnap, semmi nem változott. A gyártó oldalán megnéztem a BIOS frissítéseket, nem hiszem, hogy érdemes volna lecserélni a jelenlegit. A winyó hibátlan, a windows néhány hetes. Köszi
    #200 nightcore: a winyód nagy valószínűséggel formázatlan. Csatlakozom az előttem szólóhoz.

    [ Szerkesztve ]

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák