Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumia77

    csendes tag

    Űrgammák, nagyon jó kis sorozat volt anno a 90-e évek közepén. Szerettem, és sok részt láttam! Szivesen nézném újra.

    Olvasgattam az ide be írt üzeneteket, és lenne egy pár szavam az itt le írtakhoz!

    Én is rajta vagyok az IWIW.hu-n. És tényleg valóban egy pár Űrgammás zsereplő is rajta vannak! S sokakban fel merült az hogy esetleg nem is ők regisztráltak, hanem mások regisztáltak helyetük. Ez hogy lehet? S vajon akkor az hogy lehet hogy mostani fényképek is vannak róluk? Ha nem az űrgammás szereplők regisztráltak akkor példál a fényképeket ki rakta fel? Az Űrgammák gyermek szereplőiről viszont vannak, régebbi és friss új fényképek is, ezek vajon honnan vannak?
    Azért az is érdekes hogy az Űrgammák is regisztrálva van. S hogy az Űrgammákknál nincs bejelőlve egyetlen egy olyan ismerős is aki mondjuk a sorozatban szerpelt anno. Mondjuk ez is érdekes! Itt viszont az Űrgammáknál 11-12 éves képek vannak fent, és az adat lapján is még a Zoltán utcai cim vann feltünteve. Ez való szinűleg egy fars fére vezető, infó!
    Akiket én talátam meg az iwiw-en: Ákos "Zolg": Monoki Dávid., Orsi "Zolg": Horváth Anikó,
    Juci "Zolg": Szabó Ildikó. - Megjegyzés: Szabó Ildikót, Papp Ildikó Leila-ként keresétek. Mivel férjhez ment és a férje nevét vette fel!
    Sőt anno volt még egy szöszenetnyi Xénia Láz hírek is az Űrgammak után annak szerplőjét is megtalátam, őt Könyves Krisztinának hivják, illetve most DR. Droux Krisztina-nk hivják mivel ő is férjhez ment!
    Eördögh Alexát viszont nem találtam meg. De annyit tudok Eördögh Alexáról hogy ő is férjhez ment. De nem tudom hogy hivják most, és azt se tudom hogy nem-e a férjezett nevén van!
    Egyébként nekem is van már saját Űrgammák fórumom, ma indult a fórumom.
    Fórumom cime: http://urgammak.extra.hu/forum.htm
    További szép jó napot!

Új hozzászólás Aktív témák