Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz peter303 #96511 üzenetére

    Te valamit nagyon félreértesz. Én lennék a legboldogabb, ha végre lenne egy jól működő és hibátlan box, sok szolgáltatással. Pont azért, mert tudom, hogy a jelenleg nálam levő, sok éves Cisco boxok nem fognak a végtelenségig működni, és előbb-utóbb át kell majd állnom a Vodaboxra, ami jelenleg még számos kihívással küzd a Cisco szolgáltatásaihoz képest. És tudod, ezek pont olyan szolgáltatások, amelyek nekem fontosak, a saját felhasználói szokásaim miatt!
    Úgyhogy kérlek, ne szabd itt meg nekem, hogy mit és miért kritizálok, csak azért, mert te elégedett vagy azzal, amivel én nem.
    Rohadtul frusztráló, hogy a Vodafone birtokon belülre kerülése óta jóformán egyetlen fejlesztés sem történt, aminek ne lenne valami olyan árnyoldala, ami sokaknak inkább visszalépést jelent, mint haladást. A Vodabox ordító hiányosságai mellett internetes fronton említhetném azt a gigabites netet, amihez egy olyan HGW-t adnak, ami nem kapcsolható modem módba. Vagy beszéljünk az elérhetetlen, totálisan homály ügyfélszolgálatról, amiről itt szintén sokan beszámolnak.
    De örülök, ha szerinted minden rendben, és neked megy a felirat is a Vodaboxon!

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák