Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz Jenne #77935 üzenetére

    Sziasztok!

    Írtam fentebb, hogy a jelenlegi csomagom 6833 Ft/hó.
    Kaptam ezt az ajánlatot helyette a napokban. >> [kép]
    Nos ma felhívtam Őket végül. Hát nem tudtam eldönteni a beszélgetésünk alatt, hogy most megint hülyére akarnak venni? Vagy hogy milyen hozzáállás ez...?
    Ehhez az összeghez amit ajánlottak (6999 Ft) jönne majd hozzá a Horizon box+DVR használati díja (ami jelenleg is megvan nekem) ennek a havi díja 1500 Ft és a második Horizon plusz box(nem felvevős) havi díja ami meg 1000 Ft. Mint hű ügyfélnek ezekből elengednének 500-500 Ft-ot, a két box kerülne így havonta 1500 Ft-ba és így a havi összdíj az lenne majd 8499 Ft!
    Természetesen nem fogadtam el és közöltem velük, a mostani 6833 Ft ellenében a drágább ajánlatot és megemlítettem, hogy van itt más szolgáltató is ezen az áron, bőven ennyi szolgáltatással, például a Telekom 7 ezerért már a társasházunkban is kiépített és üzemelő optikai kábelhálózatával, vagy a DiGi Tv 6 ezerért vagy éppen a most új előfizetőket kereső és gyorsan terjeszkedő, a Telekom részeként szolgáltató Flip, ez hűségidő nélkül havi 4000 Ft-ért.
    Köszönés nélkül bontották a vonalat erre, pedig nagyon udvarias hangon beszéltem. Nem szoktam bunkó lenni egyébként sem.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák