Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Gubu0101 #86429 üzenetére

    felhivtam az ufsz-ot, megneztek tavbol a modemet. sztem nagyon nem lattak rajta semmit. bar eleg szukszavu volt az ember. azt kerdezgette szoktuk e hosszabb idokre kihuzni. de nem, persze ha eldobja magat akkor kihuzom meg vissza, ez van hogy honapokig nem kell, van hogy ket naponta, random. vegul arra jutott hogy reseteli (gyarira?) a modemet de ez eltart egy darabig es majd visszahiv kb 10 perc. meg a telszamomat is egyeztettuk, na ez volt vagy 3 oraja. helyzet azota is valtozatlan. nem tom mi az eloiras naluk, most varjak meg vagy ujra hivjam es hallgassam a telefonos menupontvalasztot fel oraig...

    ami kozben feltunt (azon tul hogy semmi valtozas) hogy mobiltelorol a messenger lite is megy. mikozben a wifi x-es es mondja is hogy nincs netkapcsolat (mobilnet kikapcsolva), ennek ellenere a messengeren megy a kommunikacio ahogy az anydesk is megy.

    volt meg egy proba, atdugtam a modemet kozvetlenul a pc-be, megneztuk milyen ip-m van es azt a kollegam megtracelte kivulrol.
    az eljut a catv-89-135-214-35.catv.broadband.hu [89.135.214.35]-ig aztan onnantol *-os request timed out.

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák