Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harbinger85

    aktív tag

    Üdv!

    Egy kisebb SOS kérdésem lenne. Van TV+net és mobil előfizetésem is, így szeretnék most egy mobilt venni részletre előfizetés nélkül. De most azt írja a rendszer hogy hosszabbítsam meg a hűségem, mert lejár februárban. Viszont csak külön-külön tudnám online felületen és a net pl. kétszerese lenne, bár az már Gigabites. Telefonon vagy személyesen kapnék reálisabb árat?
    Sokat filóztam váltani kéne, de szerintem csak maradok. Egyébként találtam még Vodafone Home Pro csomagokat, ebből jó áron lenne, visszahívást kérek van megrendelés helyett. Érdemes kérni és hátha kapok egy jó ajánlatott?
    A Gigabites nettel kapcsolatban azt kérdezném, hogy lehet rosszabb tőle a netem? Vagy max nem hozza a max sebességet?

Új hozzászólás Aktív témák