Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz tothbe #4945 üzenetére

    Oké, köszönök szépen a sok segítséget, úgy érzem most már nagyjából képben vagyok.

    Igazából nincs konkrétan egy TV, amire rá szeretném kötni, hanem az EeePC-met szeretném afféle MTPC-nek (Mobile Theater PC, hehe :DDD ) használni és mindent összevetve a RGB Scart kábelnek és a 1025*768/85Hz-nek köszönhetően ezek szerint körülbelül DVD képminőséget fogok tudni majd produkálni vele bárhol, bármikor, amennyiben a kütyübe épített kis chipset is szépen végzi a dolgát. :)

    Mégegyszer THX! :R

    Más:
    Nézegettem a topikot és úgy látom elég gyakran újra és újra ugyanazon kérdések merülnek fel itt is folyamatosan... az emberek nem használják a keresőt...Te meg nem győződ leírni, hogy ugyan használják már, mert ez má' ki van tárgyalva a fórumba itt és itt, no' meg itt... :(((

    Egy másik topikban én is hasonló szerepet töltök be, mint Te itt, és mikor megelégeltem ezt az egészet, "mérgemben" összedobtam egy elég tartalmas kis írást az általános tudnivalókról és a gyakori kérdésekről, majd feldobtam a Logout-ra! :D
    Az eredmény egy elég jól sikerült kis alapmű lett a témában, válaszolgatás helyett én már csak azt linkelgetem. Persze rá kell szánni némi időt, de azt gondolom ez később megtérül a válaszolgatások és mérgelődések megspórolásából... ;)

    Nézd meg a profilom, ha érdekel... [link]

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák