Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telefon6310

    tag

    Nekem is Turbadotól van telefonom, szerencsére iPhone, amire az 1 év Apple garancia szériaszám alapján lekérdezve az aktiválástól él. A második év garit persze buktam én is, de szerintem vannak sokan, akik összetennék a két kezüket, ha csak ennyit veszítettek volna.
    Nem az első telefonom ez már tőlük, megbízható cégnek tartottam, ezért voltam visszatérő vevő. Totál elégedett voltam. Főleg, hogy budapesti személyes átvétel is adott volt. Sajnálom, hogy megborultak. De a legjobban azt sajnálom, ahogy most savazzák őket minden fórumon. Mintha más bolt nem csalna az áfával. Nekem ehhez semmi közöm, hogy ők hogy trükköznek, jó áron adták a készüléket, számlát kaptam róla. Ez a bérlés dolog, ami a leginkább felbosszant. Annyira le lettek hordva már szerencsétlenek, hogy itt már telefon letiltásokról meg visszavételekről is lehet olvasni. Komolyan, az ilyen baromságok miatt ha majd oda kerül a sor, hogy el akarom adni az egyébként teljesen tiszta, igazolt vásárlásos iPhone-t, akkor majd a leendő vevő ott fog problémázni, hogy csak nyomott áron veszi meg, mert Turbado-s és lehet vissza fogja kérni a bérbe adó vagy letiltják. Ja, nagy esély van rá, hogy Európa szerte ezt több tízezer (ha nem százezer) telefonnal meg fogják csinálni.
    Rémhírterjesztés. Most már nem csak a covid19-cel csinálják, hanem a Turbado-val is :W Agyrém.
    Továbbra is elégedett vagyok a náluk vásárolt iPhone-nal. Hibátlan, tiszta, igazolt eredetű, nem lopott. Használom egészséggel. Kívánom ezt másoknak is.

Új hozzászólás Aktív témák