Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz lalika740 #300 üzenetére

    Azt akarod mondani, hogy a magyar dolgozók nem tudták, hogy eladás helyett bérbe adás történik? Erősen kétlem.
    Elvileg az ÁSZF-ben is benne volt, valaki csak elolvasta, nem? :))

    Nekem egyébként most kezd derengeni, hogy a vásárlások után a visszaigazoló linken keresztül be lehetett jutni a user account-ba, de érdekes módon ez a felület máskor nem volt elérhető, csak a vásárlás visszaigazoló link kiküldése után pár percig.

    Egyszer ezt megnézegettem, és ott láttam 0,01-es vagy 0,02-es számlákat, valami rental díjjal, már nem emlékszem pontosan, de még talán a készülék típusa sem volt rajta....
    A kapott számlán, számlaszerű papíron persze ennek nyoma sem volt.
    Arra sem emlékszem, hogy ez a néhány centes rentalos számla a kinti LTD és a Turbado között vagy a kinti LTD és a user közötti tranzakciót jelentette.

    Pedig sose vettem igénybe prémium szolgáltatást.
    Akkor nem foglalkoztam vele, aztán el is felejtettem. Az nyilvánvaló volt, hogy valamivel trükköznek, már csak azért is mert céges vásárlásra külön árakat adtak.

    Mindenesetre ennél nagyobb rohadékságot rég láttam, az oldalon a vásárlási folyamat semelyik pontján szó nem volt arról hogy bérlés történik, a vételárak voltak feltüntetve (cukin zárójelbe tett "bruttó" felirattal.) Brutális megtévesztés.
    De legalább leplezték gyors kommunikációval és elsőrangú gari ügyintézéssel. Sok sufninak ez se megy.

Új hozzászólás Aktív témák