Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz dvd_R+ #46218 üzenetére

    Az általad felrakott kép tanúsága szerint a feszültségek auto-n vannak:

    A biosod összes beállítását senki se fogja elmagyarázni neked, nincs annyi szabadideje senkinek. A saját lapom beállításait hónapokig tanultam, kinyomtattam a gépkönyvet meg 1-2 tuning cikket, az egész összesen több, mint 150 oldal. Elolvasni is hetekig tart, és akkor még nem kapcsoltam be a gépet, hogy kipróbáljam.

    Nem kell hozzá rakétatudósnak lenni, hogy meg lehessen érteni, hogy a feszültség és teljesítmény milyen kapcsolatban állnak egymással: bizonyos teljesítményhez bizonyos minimum feszültség kell. Ha túl kevés, akkor kell rá adni. Ha stabil, akkor megvan a legalacsonyabb működési feszültség és elérted a célod. Előbb elvégezzük az egyértelmű dolgokat (1. alulfesz, 2. cpu szorzó), utána jöhet a meredekebb terep, ahol ramot húzol meg ilyesmik és nyersz még pár FPS-t. Ez már a magányos farkasok világa, nem egy közösségi valami. Ha van 60 beállítási lehetőség és nem értesz hozzá, akkor az alapokkal meg kell elégedni, mert azzal nem leszel előrébb, ha elmagyarázza valaki, mert nem fogod tudni mihez kötni a fogalmakat. Az alulfeszeléssel is el lehet tökölni 3 hetet, a legmagasabb szorzó megtalálásával 3 hónapot is, szóval nem maradsz tennivaló nélkül. Az egész ott kezdődik, hogy meg kell próbálni megérteni, hogy mi az, mihez tartozik, mit csinál, amit állítok.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák