Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Blaze71 #10806 üzenetére

    Visszaértem vacsiból, kerek 40percet ment az orthos, állítása szerint 47 fok fölé nem ment a proci, viszont ezt már az első 5-6 percben elérte, utána maradt 47-en.

    Small fft- futattam, 9es prioritással. Ami belefért 40 percbe az a "self test 8k" és a "self test 10k" és mindkettőre passed-et írt, meg belekezdett a 12k-ba is, amikor leállítottam azt írta, hogy 0 hiba és 0 figyelmeztetés :)

    Próbáljam vajon most feljebb, vagy inkább nézzek egy komolyabb orthos-t most és ha stabilnak tűnik, csak akkor menjek tovább?

    Egyébként fura, de már ez a +200 is érezhető gyorsulást hozott:) Igazából ezt szerettem volna elérni és így meg van a tudat, hogy van egy x2 250esem az x2 240es árán :)
    Igazából a gyári hűtő lehet hátráltató tényező, de egyelőre megfelelőnek tűnik.

    Egy láma kérdést engedj meg:D Az orthos (és hasonló tesztek) futtatása biztonságos?:D Úgy értem, ha valami nem tetszik neki, akkor simán hibázik leáll és kész? Nem halhat meg semmi közben, mondjuk hőmérséklet miatt, vagy ilyesmi?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák