Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz zsiga_667 #3872 üzenetére

    Nézzük.

    csúsztató bulvár szarokat linkelsz,

    A linkelt cikk egy tényt közölt le, forrással együtt. Csúsztatás nincs.

    aztán neked ál feljebb?

    Te álltál belém minden ok nélkül, én csak arra voltam kíváncsi, ennek mi az oka. Láthatóan semmi indokot nem tudsz írni.

    Konkrétum, hogy jelenleg semmi bizonyíték nincs rá, hogy bármi összefüggés lenne annak a betegnek a halála és az oltás között.

    Pontosan így van, ahogy írod. Ennek az ellenkezőjét sem én, sem a cikk nem állítja.

    Konkrétum hogy olyan krónikus betegsége volt ami az oltástól teljesen függetlenül okozhatta a halálát.

    Pontosan így van, ahogy írod. Ennek az ellenkezőjét sem én, sem a cikk nem állítja.

    Konkrétum hogy a cikk már a címben azt sugallja hogy mégis az oltással van a baj.

    A cikk címe valóban nem fogalmaz pontosan, kicsit bulváros, azonban a forráscikk címe teljesen pontos és bármelyik cikket elolvasva látható, hogy még nincs az eset kivizsgálva, nincs egyértelmű, bizonyítható összefüggés az oltás és a haláleset között.

    veszélyeztetitek mások életét azzal hogy álhíreket terjesztetek, meg szándékosan félreértelmeztek valósakat.

    Sem mások életét nem vészelyeztettem, nem terjesztettem álhírt és nem értelmeztem félre valósakat. Aki itt mellébeszél és ferdít az te vagy.

    Legközelebb legyél szíves elolvasni és átgondolni mit ír a másik és annak megfelelően írni a kommentet, mert ennek így semmi értelme nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák