Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz JetiRulez #3 üzenetére

    A PC-s játszást mindig fasságnak' tartottam, 7 éve vásároltam egy notebookot nem kevés pénzért, a mai napig azt használom. Soha nem voltam nagy gémer, de játékra még mindig a konzolokat részesítem előnyben. PS3, X-Box 360 régóta fut, ugyanazon minőségi játékok elérhetőek rá, s a legfontosabb, h nem kell fél évente új VGA, stb, mert nem fut el fullban egy új gém. :)

    Noh de várjál, mert ez attól is függ, hogy milyen aspektusból nézzük a "tudatos vásárló" fogalmát.
    Nálam azt takarja, h fektetek bele kicsi időt, utána járok, utána keresek, h hol a legolcsóbb az adott termék. Nyilván ez alatt elsősorban nem a paprikát, paradicsomot értem, hanem pl. műszaki cikkeket, vagy éppen autó/motorgumikat. S az, h Te egy nagyáruházba jársz vásárolni, éppen úgy nevezheted magad tudatos vásárlónak, mert ott olcsóbban megkapod a termékeket.

    Az üzemanyag része: A kisebb bevásárlást meg lehet csinálni egy 50ccm-s robogóval. Nálunk több, mint 10 éve van a háznál, pont boltba járás céljából, 100km-t kicsivel több, mint 3 literből megtesz. :)
    Mellesleg elég jól pakolható, és 100k ért már szupert kapni.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák