Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duji666

    tag

    Sziasztok,

    Kicsit kivagyok és egy kis segítség kellene.
    Természetesen legalább fél órát ha fenn volt a gyári szoft mikor megvettem, azóta játszok vele. Volt 1 brick, de nem tudtam megcsinálni, csere. Aztán még egy, de akkor már nagy nehezen rájöttem, hogy a kábelt rontottam el. szóval azóta semmi nem gátolja a kísérletezési kedvem.....
    Vagyis mégis!!!!
    A cél:
    Külső boot, külső swap, transmission, samba, ftp szerver plusz kliens. (USB HUB 2db HDD, 80gb(swap,root) és 1Tb(torrent))

    Mindent meg is tudok csinálni, már saját firmwarrel is, DE.
    40/20-as netem van, ennek csak a töredékét tudom használni.
    próbáltam már:
    saját fordítás (Speedfire leírás alapján): sebesség kb 6/3
    lengyel srác 10.3 és 10.3.1 rc3 mindkettő lassú

    probáltam még a a sima trunk-ös 10.03 és 10.03.1 rc3-at, ebből a sima 10.03-al ki tudtam hajtani a max sebességet (ez volt az egyetlen a többi meg sem közelítette), de ebbe ugye nincs belefordítva az extroot így ugrik a külső boot.

    Kicsit kivagyok, mert most 1-2 hetet használni is szeretném. :))

    1. Meg tudjátok-e mondani, hogy miért nem tudom a max sebességet (digi 40/20) kihozni. Természetesen teszteltem, folyamatosan megvan az csak a router mögött "elveszik."

    2. Tudtok-e egy olyan firmwaret akár lehet saját általatok használt/készített, ami jól működik és van benne exroot is. (a többi már csak hab lenne a tortán, de az exroot a lényeg) :-)

    köszi
    duji

Új hozzászólás Aktív témák