Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozz

    tag

    válasz vili007 #1246 üzenetére

    Szerintem próbálkozz egy másik eljárással.
    Nálam fut rendesen a DLNA funkciója, de nekem csak egy 16GB-os pendrive van rajta.
    Én egy kliens gép media player-ével kezdeném a dolgot. Ha ott lát minden filmet, de a telefon nem, akkor lehet h a telefon korlátoz be. Mégis az egy telefon, nem egy notebook, bármennyire is nem akarják ezt tudomásul venni a gyártók, más az architektúra alatta, butább a CPU, kevesebb a RAM és lassabb is, az oprendszereiket meg hagyjuk, egy szó mint száz, PC-vel próbálkozz először, az rugalmasabb. Ha egy notebook látja az egész filmes mappádat, akkor próbálj ki egy táblagépet vele. A végén jöhet a telefon, bár lehet h másik alkalmazás telepítése megoldaná a gondot.
    Mindenesetre 8 mappánál több ne legyen, mert a gyári firmware nehezen viseli a dolgot, a speciális karaktereket is hagyd a szóköz is annak minősül unix rendszerekben ékezeteset ugye már ne is mondjam. Árvíztűrőtükörfúrógép sem jó mappa név :D "Pákósan" nevezd el őket. Szóköz helyett a "_" jel segít. 270 almappa? Feliratok is vannak benne? *.srt, *sub galibákat okozhat neki.
    Mappánként oszd meg, ne egyben.
    Személy szerint én úgy kezdeném, hogy üres háttétár és elkezdeném rámásolgatni egyesével a mappákat és talán úgy kiugrik az a bizonyos nyúl a bokorból, igen tudom, időigényes, de megéri, mert ha a saját adatbázisába lassabban olvassa be, akkor lehet h érdemes várni is vele. Plusz üres mappánál nincs min agyalgatnia. Elkezdesz rámásolni és egyesével kerülnek be a sorok az adatbázisba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák