Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Shadowbull #3621 üzenetére

    De attól még saját autó van és lesz is.

    Ezzel jelenleg én is így vagyok, lévén hogy nem áll mindig itt carsharing kocsi a ház előtt, (aggloban felárasan már meg se éri annyira) meg volt pár negatív tapasztalatom, amikor a carsharingre hagyatkozva beszoptam. De ha tudnának ténylegesen önvezetni a kocsik és bármikor be tudnám nyomni az appban, hogy guruljon ide egy a ház elé némi apróért negyed órán belül... Na akkor azért átértékelném a dolgokat, még itt aggloban is.

    Persze nekem az autózás nem egy élmény, meg a szabadság mértékegysége, hanem egy eszköz hogy eljussak/elvigyek dolgokat A-ból B-be a legolcsóbb, leggyorsabb módon. A saját autó ilyen szemmel oltári nagy szopás és felesleges felelősség. Folyamatosan tárolni, tutujgatni kell (etetni, takarítani), adózni utána, hagyni magad lehúzatni rendszeresen autószerelőkkel, ráadásul még dekkol, sőt, folyamatosan értéktelenedik benne a tőke... Ha reális opció, sokkal egyszerűbb kiszervezni ezt a szopást olyanoknak, akik ezt méretgazdaságosság okán sokkal hatékonyabban képesek csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák