Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Girmin93

    tag

    Sziasztok!
    Toshiba-C855 notebook
    időnként olyat csinál, hogy lefagy egy 10-15mp-re, kurzort lehet mozgatni de amit csinálsz csak később reagál rá. Mi lehet ennek az oka?
    HM70 chipset
    Cpu: a gyári Intel Celeron 1000M cpu-t lecseréltem egy Pentium 2020M-re (frissen pasztázva, Aida 64 szerint alapjáraton 40C körül van, maximum terhelés alatt 63ig megy csak fel. A hibát egyébként a Celeron cpu-val is produkált.
    RAM: 2x4G HyperXre DDR3L szinte vadonat új, az előző ramokkal is ezt csinálta.
    Op.rendszer Win10 64bit home-al is próbáltam, de most Windows 10 Pro 64bit van rajta a hiba itt is jelentkezik.
    SSD egy nem túl régi 100/100-as Silicon power ssd
    A gyári RTL8723AE wifi kártyát lecseréltem egy Intel 7260-as wifi kártyára.
    Az RTL 2.4Ghz-en csak 40mbps sebességet tudott átvinni, az Inteles kártyán hibátlanul átjön 5Ghz-en a 150mbps.
    A notebook előző tulajdonosa szerint nála ilyen hibát nem produkált,bár ő Win 8.1-et használt.. A hibát okozhatja az új wifi kártya? Erre tudok csak gondolni, hogy nem tetszik neki valami miatt. Vagy esetleg mi lehet a gond? Win 8.1ig voltak driverek a gépre,10-hez már nem,és nem is kompatibilisek ezek a driverek hozzá win10-hez. Amiket tudtam felfrissítettem legújabbra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák