Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz Vukocska #1803 üzenetére

    Hat ize.... :U
    Epp mostanaban jott szoba, hogy egy masik nyuszit befogadjak, de mar a jelenlegi tulajdonosnak is mondtam, hogy felek, hogy Chill hamar eltanulna minden rosszasagot, pl kiugralast a helyerol, ami tokeletesen egyszeru lenne, ha akarna, csak eddig sosem akarta.
    Akvariumban lakik, aminek az alapterulete egy nagy nyusziketrece kb, viszont nincs teteje, es ha 2 labra all, kint van a feje. Sosem probalt meg kijonni, csak akkor van szabadon, mikor kiveszem, akkor is csak kicsit szaladgal, aztan lefekszik es nezeget.
    Tapetaragast meg nem adta fel egeszen, neha raceloz a fejevel, de ha raszolok, egybol ugy tesz, mint aki ott sincs. Volt mar, hogy kint felejtettem, es elmentem itthonrol, semmi bajt nem csinalt :)
    Egy heppje van, ha kint van, az akvarium mellett mindig jelolnie kell, es ami benne van, azt mind oda teszi :P
    De megbocsajtom neki, semmi mas rosszasaga nincs, viszont cserebe nagyon bujos, pusziosztos, es okos. Nameg szep. Es tokeletes :D
    Ami meglepo meg benne, a vegtelen nyugalma, pl ahogy a varosban kozlekedes kozben siman elalszik.
    Nem szeretnem, ha elromlana, inkabb ne rizikozzunk ;)

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák