Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Psycho

    aktív tag

    üdv törpenyulasok
    a családunkba is keült egy ilyesforma nyuszi, öcsém kapta lassan 5 éve. Mit is írhatnék róla javában ugyanaz jellemző mint amiket írtatok róla bár van amiben 1-2 nyulon is tultesz szvsz:) képeket megprobálok csinálni ha visszahozzák a digit, ill ha van most a gépen akkro keresek is. A nyul hát törpének készült deh sztem a mostani méretei miatt nemigazán lehet törpének hívni egy házinyúl méreteivel vetekszik a drágaság jah a név amire keresztelve lett: Lola-Nyunyó ->gondolom rálehetett jönni h kislányról van szó. Kertes házban lakunk így ő is ki-kijut a zöldbe szigoruan a délelőtti és délutni orákban, ugyanis 8-9 óráig a kert egy része még harmatos és a fehér hasa megfázik (volt már rá példa :( )a helyét tudja is nagyon jól. Kiskorától kezdve nemcsak a lakásunk deh a mi életünk is rendesen átszabta :DDD falvédők abroszok bútorok kábelek sokaágán rajtahagyta a nyomát, egyszer azért poruljárt mikor beleharapott a porcelán gyertyatartóba és a két első foga letört, nah akkor kiskockára vágva kapta a gyümölcsöt zöldséget, 1 hét mulva már nem is látszott rajta a dolog. Őnagysága TÉNYLEG MINDENEVŐ. tudom(juk), hsokmindent nem lehetne neki adni deh sokszor keres ő magának, (sipi írta asszem h nemszereti a magasat, nos nállunka 80centis asztalon is jolérzi magát azóta kell kihuzni a konyha közepére h ne menjen fel rá:D , amugy meg a sarokülön alszik hiába a kispokróca azon napközben tartózkodik már amikor nem mellette) szval jopárszor lop a nyuszi méghozzá bnem is akármiket az asztalról süteménytől kezdve a túros palacsintán keresztül a hagymán át az étcsokiig mindent. Karácsonykor a fáról lopkodja a szaloncukrokat habkarikákat. Minden családi öszejövetelen ami nálunk van megtartva ő ott van a társaság központjában, csak figyelni kell rá mert mindig ''roszban'' sántikál, az nézi mit tud elcsenni, pedig napi 3x kap enni is nyers zöldsé és száraz étel vegyesen ese jön a nyuszivitamin amiért ugy be tud zsongani majd utánan a nasi és ezel be is fejeződik a napja. a 3x étkezés nem meglepő nála kinyujtózva elég hatamas sac40-45 centi de lehet h több súlyra az állatorvos 1 éve kb 4kg-ot mért:)) nah az orvosi vizsgálatok, körömvágás mert ugye csak lakásban van többet és nemkopik olyan mértékben mint ahogy kéne jó1-2 órás melot ad az orvosnak és persze még 3-4 embernek, eszméletlen mekkora erőt tud mozgósítani ha kell:) (igaz ez arra is h padlórol képes volt 60-65 centi magas asztalra felugrani). Igazi kis családkedvenc lett az ittöltött évek alatt és remélem még lesz is egy ideig. Láthatóan jól érzi magát mert sokszor ''gurul'' ahogy ti írtátok felnk ugymondjuk h ''felborul'' a nyuszi. Kedvenc testhelyzete a gazdálya ülében HANYATFEKVE aludni, lehet h csak nekem furcsa de nemsok nyulat láttam volan mai szereti ezt a testhelyzetet.

    ui: igyekszek képet keresni/csinálni:)

Új hozzászólás Aktív témák