Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz szilva01 #164 üzenetére

    Hadd próbáljak meg Én válaszolni, ha már nem jár erre senki.
    1. Nem lehet elvárni egy nem kiemelt (pirossal ki van emelve a többi fórumtéma közül) topiknál, hogy fél percen belül válaszoljanak, előfordulhat az is, hogy nem kapunk választ a kérdésre. Lehet valaki pont benéz és tud segíteni...
    2. Topikot lehet nyitni szinte mindennek, de csak ésszel. Általában az újoncok ész nélkül teszik ezt, meg is kapják a magukét (ban = kitiltás vagy topik zárás formájában). Örvendetes, hogy valaki használja is ami a fejében van és előbb kérdez, mint cselekszik. Ha majd egy Moderátor erre jár, akkor megmondja, hogy érdemes-e ilyen topikot nyitni.

    Az a helyzet, hogy a teszteket és cikkeket már így is elég közérthetően írják meg a szerkesztők, ha ennél érthetőbbre írnák, akkor rengeteg ismétlés lenne benne, valamint senkit nem fogna meg az írás információ tartalma.
    Ha valakinek megjegyzése, kérdése van a teszttel / cikkel kapcsolatban, akkor az írás alján látható Hozzászólások gombra kattintva elérheti a témához kapcsolódó "topikot". Ott aztán lehet kérdezni bátran. Az okosabbak készséggel válaszolnak, az újabbak pedig valószínűleg elküldik ilyenkor a kérdezőt a sunyiba (sajnos).

    A Prohardver lapcsalád sok oldalt foglal magába. Mobilarena, Logout, Prohardver, IT Cafe, GamePod... Mindegyik oldalon jelennek meg cikket, mindenhol hozzá lehet szólni, kérdezni is lehet.

    A név, PROhardver feltételez egy minimális hozzáértést a témához. Igaz vannak olyanok, akik Önhöz / hozzád hasonlóan nem értenek még a informatikához, de valahogy ők is megoldják a problémájukat. Tájékozódnak, innen-onnan morzsákat csipegetnek, sokat olvasnak fórumokat, cikkeket (amik egyszerűbb nyelvezetűek). Angol nyelvtudás szinte már elengedhetetlen, e nélkül nehéz lesz megérteni ezt a világot.

    Tehát érdemes megvárni egy Moderátor válaszát, vagy lehet kérdezgetni a topikokban. Külön nem fogják lefordítani a kezdők kedvéért a cikkeket, ezt gondolom nem várja el senki. Egy egy szakkifejezés megtalálására, megértésére ott a Google és a Wikipedia.
    Mindenki kezdi valahol... Fel a fejjel!

    Remélem azért valamennyit segíthettem...;)

    Harrrr!!!!

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz szilva01 #167 üzenetére

    "ezt dícséretnek veszem" - akár veheted... Legtöbben akik 0 ésszel jönnek ide, azok egy kövér ban-nal végzik... Persze akadnak hasznos tagok is, reméljük Te is ilyen leszel, hasznos.

    Láttam máshol is javasolták, hogy kérdezz a cikk topikjában, vagy használd a Google-t és a Wikipedia-t. Én is ezt mondtam, úgyhogy érdemes megfogadni.

    "még nem vagyok nagykorú" - A név alapján (szilva) Szilviára asszociáltam, iwiwen Egri Szilviára rákerestem, de nem volt fiatalkorú, ezért magázódtam... Akkor megengedem magamnak, hogy tegezzelek. :) Megtehetem.

    További jó fórumozást!

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák