Hirdetés

Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Tegnap éjjel dolgoztam utoljára. Azaz csak bementem de semmit sem csináltam. Egy munkatársunkat köszöntöttük nevenapja alkalmából. Ő pedig olyan finom bort hozott, hogy nembírtam ellenállni és sikerült berúgni. ;] 3 óra fele besokalltam, elegem lett és angolosan távoztam. Ennyi. 3-tól másnap délután fél kettőig aludtam. Fáradtvoltam nagyon. Délután elkezdtem a takarítást. A szekrényemmel kezdtem. Lepakoltam róla és áttörölgettem. Összeállt végre a "házimozi PC"-m. Egy P3 1,4Ghz-es tualatinos proci a szíve, egy full integrált 815 ös intel lappal. Egyelőre egy Ati Rage Fury Pro VGA-val. Teljesen néma a gép. Táp ventije és egy rendszerhűtő venti leszabályozva pörög benne, mondthatni, hogy teljesen néma. Egyelőre a 3,2GB-os vinyó visít benne. De két ünnep között kap egy 250-est ami már csendes lesz. TV-re van kötve a kicsike és egy 2.1-es hangcucc szórja a hangokat. Nagyon bejövős. :DD Jah és egy Genius vezeték nélküli billentyűzet és egér. Tegnap írt valami csaj mélt, hogy ismerkedne velem. Meglepődtem. Válaszoltam neki pár sorban. Azóta sem reagált. :DDD Még mindig esik a hó. Rég volt ekkora havazás. Ma takarítok de utána szerintem lemegyek mászkálni. Holnap moziba megyünk. Megnézzük az Avatart. Várom már nagyon.

Aktív témák