Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz Redcaster #1369 üzenetére

    Betaggeltem mindenkit. Üres házban vagyok,első emelet...Ablakból figyelek ki. Megfordulok,hogy lemehessek a lépcsőn,majd lépek kettöt és elég rak 1-3 ellenséget. Ezen nincs mit magyarázni :D Divison ugyanez :) Division-be csak azt nem szeretem már,hogy a darkzone-ba mindegy melyik szintre lépek be,uyanúgy camp-elik a nagyok a kicsiket. Erre verik a pöcsüket. Hajrá :S De majd megveszem a DLC-t és még lesz benne kiaknázatlan terület így :R

    szallasi007
    Shiftdelete :) Nincs ezzel baj,már feldolgoztam. Olyan a szitu,mint a Wot-ban. Valakiknek sz*r napja kell lenni ahhoz,hogy másoknak jó napjuk legyen. Csak ott vagy atom premium vagy orosz legyél. Itt nem jártam utána mitől hagy ékén az MM. (Wot-ot másfél évig toltam haver fullos accjával. Miután a végén már orrvézéseim lettek tőle,akkor másik haver megmutatta,hogy nézd csak ilyen egy csalás XVM! Elindult a játék,nyomott egy gombot és a tank kb magától ment. Lőtt-lőtt-lőtt...tankásszal végzett :Y Mire közölte: "gabika,nyugi...megtaláltam a sz*patást az oroszok ellen...a saját csalásuk...hehe" (ui.: CW-be természetesen ezek nem működnek) De hazajöttem és uninstall :)

    s4hu|SyD^ Fájlellenőrzés mert nehéz a játék? (vagy számomra igazságtalan?)

    Nem..de amúgy volt már az,mert nekünk is bejött ez a sok csatlakozási hiba,amit a portforwarding beállítás megoldott.

Új hozzászólás Aktív témák