Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    Srácok!

    Én csinálok valamit rosszul a tesómmal vagy ennyira szivat a játék?
    Mi ez az open beta jelentés? Most akkor bármikor PVE-be átvált a játék,mert tele van a térkép a többi játékosokkal is? Mert egyetlen egy küldetést sem seikerült a tutorial után még megcsinálni,mert bárhol,bármikor rak vissza a játék,akkor ott vannak a "lilák" és egy lövés tőlük. Akárhol,akármikor,fentről,lentről,oldalról,belülről,kívülről...stb FEDEZÉK MÖGÜL... lőnek ránk,akkor egy lövés. Elsőre azt hittük a játék nehézségi fokozatát elírta a tervező. De mindegyik beállítással ez a helyzet. 4 óra játék és gyakorlatilag egy enemit se sikerült lelőni,mert a lilák szétb**sznak mindent.

    Itt meg azt olvasom,hogy hűdejó nektek a játék,tök unalmas,nincs senki a térképen...

    Akkor most ez mi? :( :W :W :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

  • djyuri

    őstag

    válasz myckey #1362 üzenetére

    Üdv

    Az a gond,hogy bárhol vagyok a mappon. De még a folyóban is akár. Nem telik el sok idő és ott vannak a lilák és akkor f*ck az egész.
    A küldetésekben lévő ellenségeket nem nehéz kivégezni. De oda eljutni is alig lehet,mert tele van b*szva a térkép lila kocsikkal és helikopterekkel.
    Még az első területen vagyunk és az egész KO. bent az erdőbe is max 8-10 perc fűben hasalás után is szevasztoposz és ott van a fél hadsereg.

    Pillanatok alatt uninstall lesz úgy érzem :)

  • djyuri

    őstag

    válasz myckey #1364 üzenetére

    áhh...fossss.. Az éjel házról házra taktika is halott ügy. A pofám elé respamolja a helyi katonákat. Se lopakodni,se támadni nem lehet így.

    Ez uninstall ebben a pillanatban. Shiftdelete meg mindenm,ami hozzá tartozik.

    Ennyi.

  • djyuri

    őstag

    válasz Redcaster #1369 üzenetére

    Betaggeltem mindenkit. Üres házban vagyok,első emelet...Ablakból figyelek ki. Megfordulok,hogy lemehessek a lépcsőn,majd lépek kettöt és elég rak 1-3 ellenséget. Ezen nincs mit magyarázni :D Divison ugyanez :) Division-be csak azt nem szeretem már,hogy a darkzone-ba mindegy melyik szintre lépek be,uyanúgy camp-elik a nagyok a kicsiket. Erre verik a pöcsüket. Hajrá :S De majd megveszem a DLC-t és még lesz benne kiaknázatlan terület így :R

    szallasi007
    Shiftdelete :) Nincs ezzel baj,már feldolgoztam. Olyan a szitu,mint a Wot-ban. Valakiknek sz*r napja kell lenni ahhoz,hogy másoknak jó napjuk legyen. Csak ott vagy atom premium vagy orosz legyél. Itt nem jártam utána mitől hagy ékén az MM. (Wot-ot másfél évig toltam haver fullos accjával. Miután a végén már orrvézéseim lettek tőle,akkor másik haver megmutatta,hogy nézd csak ilyen egy csalás XVM! Elindult a játék,nyomott egy gombot és a tank kb magától ment. Lőtt-lőtt-lőtt...tankásszal végzett :Y Mire közölte: "gabika,nyugi...megtaláltam a sz*patást az oroszok ellen...a saját csalásuk...hehe" (ui.: CW-be természetesen ezek nem működnek) De hazajöttem és uninstall :)

    s4hu|SyD^ Fájlellenőrzés mert nehéz a játék? (vagy számomra igazságtalan?)

    Nem..de amúgy volt már az,mert nekünk is bejött ez a sok csatlakozási hiba,amit a portforwarding beállítás megoldott.

  • djyuri

    őstag

    válasz Tibtobi #1373 üzenetére

    Igen ott :(
    Elsőre azt hittük mi is,hogy a fokozat a rossz. De váltogatva az látszott,hogy erősebbnek írt szinten több töltény kell az alap ellenfelekhez. De a lilák ugyanúgy ránknéznek és csá.

    Igen a drón volt az első,amit használtunk. Ami skillt összeszedtem,azt is arra toltam mind. Berepülgettem a házakba is vele. Sokszor a pálya mellett a semmi területen fűben hasalva is kiszúrt egy csoport lila. De sokszor úgy is kiszúrt,hogy kétszer az alap ellefelek elsétáltak mellettem,amíg ott feküdtem a fűben. Itt gondoltam,hogy ez a része PVE lehet.

    maga a játék a TheVr srácok stream-jében tetszett meg nekem.
    De az még zárt beta volt.
    A játék mechanikáját imádtam,mert tisztára farcry4. Csak állatok nélkül és a helikoptert rosszabb irányítani,de cserébe nagyobb :D
    Sajna én nem szeretem,ha a küldetészónámba beleavatkozik valami ecpi ellenfél. Az nem gáz,ha bossok jönnek,de az legyen a küldetés része és ne így.

    szallasi007
    Nem fogom vissztelepíteni a játékot. Ennyi óra alatt nem hozta meg a legkisebb szikrát sem,hogy megvegyem.
    Sok élményleírást elolvastam itt és nekem az jön le,hogy többeknek csalódás,mint áttörés. Így ez ennyi. Sajnálom a dolgot,de ez így marad :( Kicsit másképp sikerült az én élmény leírásom,de engem sokkal jobban felzaklatott a dolog,mint másokat. Nagyobb volt az elvárásom. Azaz békésebb.
    Mit kellene másképp értenem :) Láttam egy pöpec stream-et belőle. Olyasmit vártam el és nem az lett.
    Tudok lopakodni :) 200+ óra dying light megtanított :)
    Nem újradobja az enemy-t. Rosszul fogalmaztam. Elém teszi az újat. Nem azt,akit megöltem. Akit megöltem az nem tér vissza. Csak akkor,ha mindketten meghaltunk végleg és újratölti a mappot,azaz újraindul a küldetés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák