Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz PeAdam #627 üzenetére

    Szerintem csak kicsit bugos, nekem úgy 15 órám van a játékban, és ennyi idő alatt 5-nél többet biztosan nem láttam. Én az irányítással nem vagyok maradéktalanul elégedett, többször haltam már meg olyan apróságok miatt, minthogy például nem tudtam előidézni időben, hogy beszálljak egy kocsiba / helibe, azonnal felmásszak egy létrára, vagy kinyissak egy ládát.

    Viszont nekem még így is nagyon tetszik ez a játék.

  • Puma K

    veterán

    válasz PeAdam #627 üzenetére

    Ha egy szintén Ubisoft cím a Splinter Cell szintű lopakodást vársz el a játéktól akkor az nem sok van benne. Ami hozadékot látok az SC-ből azaz, hogy a lámpákat-adott fényforrásokat ki lehet iktatni és a hullákat fel lehet kapni így el eltüntetni magad után a nyomokat ha pl adott részen járőröznek... és egy apróság, hogy adott információk birtokában lévő NPC-ket hasonló módon el lehet kapni hátulról és kikérdezni mint az SC-ben volt, majd az információk begyűjtése utána jól kupán vágja a karakterünk.

    A nagy bejárható terület miatt inkább egylövéses távolról lövöldözős-csipegetős, közelre Rambózós, és csekély mértékben lopakodós hangtompítós opció van benne vagy ezeknek a keveréke adott helyzettől függően.

    Én azért vettem meg ezt a címet, mert a béták alatti cukormáz elvonta a figyelmemet. Jól néz ki a játék és nem lenne rossz, de sajnos hiányos és az AI pl a Division 2-höz képest mintha nem is lenne. Pedig egy az anyacég és ami már ott bevált az AI-n felül pl a fedezékrendszer használata az se lenne rossz ha átemelésre kerülne a GRB-be a Div2-ből.

    Ez a játék 20 euró körül ér a jelenlegi formájában.

    Lehetett látni, hogy a Div2 ami szintén idei cím már ment elég nyomott áron.
    Így egy hasonló akciót simán megvárnék...

    Legalább addig is kalapálják ezt a játékot és valami jót vagy jobbat kihoznak belőle.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák