Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc_seft

    tag

    válasz L_YKing #35412 üzenetére

    Az elég baj véleményem szerint!
    Akkor az értelme ennek a topiknak egyenlő a nullával!
    Sokaktól csak azt látóm beírja utólag ennyit nyertem meg annyit nyertem...
    Azokat az embereket tudom személy szerint komolyan venni aki,az események előtt beírja tippjeit és megossza velünk.Mert ugye ez lenne a topik lényege segítsünk egymásnak és minél többen nyerjünk.

    Ha más így szokta meg egészségére,én nem fogok ezen változtatni ha bukok vagy nyerek akkor is beírom.

    Nem kel félreérteni vannak még a topikban emberek akik beírják ha nyertek ha buktak. :R

    B-L-A-C-K Igen igazad van,és engem az aggaszt hogy az a 2-3 ember itt van évek óta :U
    Mindegy ha nekik így jó nekem is,legyen a topik neve ki blöfföl nagyobbat ;] ;)

    giigz Mindent leírtál csak a lényeget nem ;) Ez az 50k felettit mutatóm meg stb..szerintem elég kamú szagú!Ne haragudj de azért ha nyerek 700ft-ból 31.000Ft-t az elég szép szelvénynek mondható!
    Évek óta itt vagy nem annyi ideje mint én ez igaz,de akkor úgy látóm eddig sem jöttél rá a tippmix lényegére sokkal szebb egy ilyen szelvény mint amit fogtál elvileg!!! Mintha megküldök 20k-val egy 3-4 oddsos szelot!

    Ha te erre nem vagy büszke és valóban megnyerted akkor nem tudok it hozzáfűzni.Én nyertem 200ft-ból 20k-t első dolgom volt lefotózni mert azért 100odds nem olyan rossz manapság!Nem a 20k nyereményért voltam büszke a szelomra ;) (100-oddsért)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák