Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz d!sCm4st3r #2010 üzenetére

    Hát, ugyanennyiért van a Logi Z-5500 is, amit nem nehéz überelni. Látatlanban fogadást merek kötni a győztesre.
    Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ez a végső alternatíva ezekkel a nyomi magas csipogókkal.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • _NCT

    őstag

    válasz d!sCm4st3r #2010 üzenetére

    d!sCm4st3r:Miért voltak fenntartásaid? Én úgy tudom (saját tapasztalatból is), hogy az egyik legjobb márka, és úgy szól mint atom.

    Nos tegnap hazacipeltem az én kis Genius SW-HF 5.1 5050-es csodámat. Mikor bementem Iponba, még nem sejtették, hogy nem autóval vagyok. Hát ezt be is néztem. Aki hasonló szettet rendel, ajánlom a házhoz szállítást, ugyanis rengeteg nyűgtől szabadul meg. A doboz méreteit rosszul írták a gyártó oldalán, ugyanis a hossza nem 20 hanem 50cm. Így benéztem a nagy bevásárlótáskás megoldást. Tömegre simán van 18kg.

    Na mind1 ez már az én bajom...

    Csomag: Kibontottam, ámultam bámultam, tényleg szépre sikeredett az összes hangszóró. Gondosan becsomagolt (ocsmány) távirányító, külön hozzá tartozó elemek, kézikönyv stb stb. A sub hátulján értelemszerűen külön be és kimenet a hangszóróknak, s a hangkártyának. Külön szépen becsomagolva az összes kábel, amit ránézésre talán el is lehetne dönteni, hogy hova való.De nem...A rear-left hangszórónak egy 3-4 m-rel hosszabb kábele van, mint a rear-right-nak, s ez be is szopatott, ugyanis gondoltam (hülye ésszel), hogy egyforma hosszú kábeleket adnak hozzá. Megjelölve nincs a kábelen a hossza. Ugyanez a helyzet a front hangszórókkal. Itt a rear-left rövidebb lett, mint a rear-right. Ami nem is baj, de pl szekrény tetejére már kábelfeszülés nélkül nem tudtam feltenni, bal oldali pedig még rövidebb, erről ne is beszéljünk( front right->kb 1.70m hosszú, front-left kb 1m). szóval aki szeretné szétdobálni a hangszóróit a szobában, annak ajánlom egy hosszabb és vastagabb kábel vásárlását. Képeket nem csináltam, mert rohadtul lusta ember vagyok már éjfél körül...

    Összeszerelés: aki esetleg nem színvak, és még a betűket is ismeri, annak gyakorlatilag jó esélye van összeszerelni 5 perc alatt az egész rendszert. Ha azt is beleszámítjuk, hogy kúszok-mászok mint egy streaptease táncos k*rva az asztal mögött, szekrény tetején stb, akkor a kábelrendezéssel együtt lehet akár fél óra is.

    Hangzás: 2 hifi van, egy orion 5.1 ( najó vicc volt, azt nem nevezném annak, műanyag dobozba dobott hangszóródarabka->zörög csörög,áramot zabál, de hangja az nincs), evvel hasonlítottam össze. A Sub az nagyon el lett találva. Gyönyörű mélyet ad ki, még a leghalkabb beállításon is. Ha valami különbséget hallani lehet a többi hangcucchoz képest, az ez. A frontok, rear hangszórók gyönyörűen beállíthatóak, gyakorlatilag úgy szabod testre ahogy akarod, s mint egy kezes bárány igazodik hozzád. A térhangzás garantált, igen, még zenénél is. Ratyi minőségű youtube videók is nagyon szépen szólnak.

    Szóval nálam hangzásra 10/10-et kapott (persze ha meghallgatnék egy milla feletti rendszert, lehet h már csak 7-est kapna :) )

    Végszó: Ezért az árért, jobbat nem is tudnék elképzelni. Merem ajánlani mindenkinek, aki igényes a hangzásra, s "óccóér" akar jót :)

Új hozzászólás Aktív témák