Hirdetés

Aktív témák

  • cyberjohn_

    tag

    [off] Bocsesz a sok hülye hozzószólás miatt, de nektek nem fura ez, hogy ha az ember akar valamit venni, akkor soha nem lehet kapni?

    Pl. ezt a notit is viszik mint a cukrot. Komolyan néha ilyen termékek megvásárlásánál majdnem hogy meg kell verekedni az utolsó darabokért.
    Miért van ez? Nem gyártanak eleget?
    Pl. akarok venni egy SE K750i mobilt, na nem lehet kapni hónapok óta.
    A TV tele van vele, óriásplakáton hegyekbe áll, csak a boltban nincs egy darab sem.
    Pedig nem olcsó darab! Fogyasztói társadalomban élünk nem?
    Tehát a kereskedőnek az az érdeke, hogy mindíg legyen mit eladni. Nekem meg az lenne az ideális, hogy ha eszembe jut, hogy ilyet akarok venni, akkor a seggem kinyalják, hogy vásárolni akarok ilyet és pont tőlük.
    Ok, az előző rendszerben várni kellett egy trabantra (aminek előre kifizetted az árát!!!!) éveket. De ugye azóta sokminden megváltozott. Legalábbis meg kellett volna változnia. Ezen a téren viszont úgy fest még vannak lemaradások jócskán.

    Szóval szerintetek miért van, hogy sokmindent egyszerűen nem lehet kapni, ami az árlistán szerepel?

    Pl. láttam én már a Tesco-ban hajnal 3-kor verekedni embereket az utolsó akciós 10 ezeres DVD lejátszóért.

    Röhelyes, de mégis így van.

    Véleményetek?

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Mert olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Aktív témák