Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Terminus_

    aktív tag

    válasz --=Gefi=-- #177 üzenetére

    Akkor mégegy pont a track pointnak. :) Az enyémen van tapipad is, de nem szeretem használni. Sokkal kényelmesebbnek és használhatóbbnak tartom a trackpointot. Egyébként a gombok meglepő módon: bal gomb, scroll, jobb gomb. És szerintem nagyon kézre állnak. Ha esetleg attól félsz, hogy nehéz lesz használni, megnyugtatlak, tök szuperul megy. Annyi, hogy érdemes az érzékenységét maxra tenni.

    Egyébként meg sorolj fel nekem 3 olyan USB-s eszközt, amit egyszerre szeretnél használni. :) Szóval,ezen én is rágódtam, de azóta sem használtam egyik USB portot sem.

    mod: látom sokat vacakoltam és közben emitter is válaszolt pár kérdésre. :)

    emitter: nekem viszont a billentyűzettel mai napig az a bajom, hogy a ctrl helyett az fn-t találom meg egy csomószor, pedig a ctrl gyakran kell. A másik meg a böngészős gombok. Az elején elég idegesítőek voltak nekem. A harmadik parám a bill.-tel, hogy a numlock-os rész macerásan hívható elő. Hugom Dell notiján ez sokkal kényelmesebben van megcsinálva, mert ott csak Fn+Numerikus rész.
    Amúgy frankó a billenytűzet, jó rajta programozni, csak az Fn lehetne máshol...

    [Szerkesztve]

    -

Aktív témák