Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz janos666 #17238 üzenetére

    Nálam rengetegszer újra indul a mérés nem is értem Jorusnak hogy volt ekkora mákja hogy meg van az óra száma . Különböző játékoknál csinálja ezt .

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz janos666 #17238 üzenetére

    Igazából így most már értem a "rohanást", de engem pl sose mozgatott meg hogyha túl könnyű valami. Persze, értem mire gondolsz, nem életszerű, és engem is sokszor flusztrált, hogy legnehezebb fokozaton egy velem egy szintű tetves farkas egy harapással több mint fél életerőt vett le szemből, hátulról meg örülhettem ha életben maradok. De ez nálam már csak ilyen, mindent a legnehezebben kell tolni. :)

    Ha már önszopatás, akkor én Dark Souls-ozni szoktam, vagy Dead space szintén full nehézségen. Szeretek kínlódni, de ha győzelem van az örömmámor is édesebb :B

    Steam meg érdekesen számol, igazából ami ott van az csak bruttó idő, a játék futását számolja, játékon belül nekem sincs 300 óra, csak nagyjából 250, mivel cska azt számolja amíg ténylegesen átszol, nem a menüt bámulod.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #17238 üzenetére

    ... és a Gwent ... ezt gyakorlatilag teljesen kihagytam elsőre, pedig ez is rengeteg időt vesz el (pont ezért hanyagoltam múltkor, éreztem hogy ez sok, így türelmetlen lennék miatta, hogy haladjak a story-val is), de meg lehet szeretni (átfutott már az agyamon, hogy veszek valami fan-made paklit, és rábeszélek néha ismerősöket :DDD de most meg jött is valami új játék, majd megnézem azt...). Még a hozzá kapcsolódó side quest is tetszett (talán a legjobb alkalmi-szex barát a játékban).

    Viszont így a második végigjátszás véghez közeledve nagyjából még mindig hasonlóak a problémáim a story-val, mint elsőre. Pl. mikor választani kellett Triss és Yennefer közt, most is ugyan úgy gond volt még, hogy hiába ismerem már egy kicsit a 3. részből Y-t (mint spoiler), most is csak azért választom őt, mert felületesen ismerem az előzménykönyveket. Ugyanakkor az említett irodalom teljes ismerete hiányában (szerintem sohasem fogom őket elolvasni, hivatalosan úgysem egy világ a kettő, de a kivonatukat átfutottam már régebben), de az első két játék teljes ismeretében mégis csak T-t ismerem és kedvelem igazán, Y-al most is alig tudok bármi mást, mint hogy elvileg ő passzol igazán G-hez (amit a TW3 spoiler ismeretem sem cáfolt meg, bár annyira meg sem erősít, legalább is nem a B'n'W kiegészítő végével együtt nézve).

    Ami viszont most tűnt fel nekem először, az az hogy a játék talán már a ködös szigeten véget ér. Először nem figyeltem rá fel, hogy a törpék biztosra veszik, hogy C halott (ki van hűlve, nem ébred fel, ami után gondolom csak megnézték volna, hogy lélegzik-e, elvégre ráértek és nem voltak sík hülyék), és kicsit furán ébred fel. Persze simán megmagyarázható olyasmivel, hogy valami varázslat alatt állt ("hibernálva"), amit a kis fénygömb oldott fel, de ez nem derül ki. Kicsit túl álomszerűnek tűnik az egész jelenet, és az adja neki az igazi csavart, hogy a "szomorú befejezés" (C nem jön vissza) alatt G körülbelül ugyan olyan helyen és úgy roskad magába, mint ahol, és ahogy megtalálja a "kihűlt" C-t (kvázi mint ha nem is ment volna sehova, bár C hulláját nem látjuk a befejezésben, és más a földrajzi helyzet, de azért nagyon hasonló a szituáció, ahogy G ül a kunyhókban). A másik, hogy a törpék is fénybigyóval érkeztek, de az övék nem ébresztette fel C-t, és az sem áll össze, hogy Avallach küldte aludni C-t, vagy akár csak hogy tudhatta volna A, hogy hibernálva lesz és ezért "utasította" volna ilyesmire a fénybigyót... picit sok nekem itt a hézag.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák