Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    válasz Brenor #22838 üzenetére

    Hali!

    Szerintem jó perkeket választottál. Én egy orkkal tolom kétkezes fegyverrel, semmi mágia, semmi alkímia és íjam sincs. Ugyanezeket a perkeket választottam mint te leszámítva a restorationt - és persze a blokkolást. A pontok elosztásának aránya attól függ mennyire akarsz belemélyedni a mágiába. Én egyáltalán nem foglalkozom vele így 3:1 arányban pakolok healthra és staminára - mágiára meg semmit. Egyedül a restorationt használom néha, de tényleg csak nagyon ritkán. Ha összeszedsz minden utadba kerülő gyógyitalt és felvásárolod a kereskedőktől a napi készletüket az bőven elég. A kovácsolással meg úgy vagyok, hogy mikor hazatérek egy küldetésből a zsákmánnyal akkor nekiállok feljavítani minden fegyvert és páncélt amit szereztem. Persze folyamatosan gyűjtöm emiatt az érceket meg a bőröket is. Azt is feljavítom amit eladok, így szép egyenletesen fejlődik a karakteremmel együtt a kovácsolás skill is és nem unalmas. Remélem tudtam segíteni!

    Úgy tudom 81 a max amit el lehet érni, ráadásul ha eléred az 50-eset onnantól nagyon lassan fejlődik tovább.
    Érdemes számolgatni, tervezgetni az elején, hogy mire akarsz, mire érdemes tenni a pontokat.

    [ Szerkesztve ]

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák