Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz L3zl13 #6177 üzenetére

    frost dragonnak is be lehet gyűjteni a lelkét és még a közelbe se kell lenni hozzá:D
    épp a ghiant camp mellett voltam whiterun tundráin épp betöltöttem rögtön jött a sárkány...

    bár a giantokat önygilkosság megtámadni főleg ha 4 mamjut meg 2 óriás van ott:D
    leküzdöttük, de nem simán sajnos az eggyik mamut betriggelte az összeset rám, persze a sárkány addig baxott leszállni vagyis leszállt csak a környékről berohamozó farkasok és vadmacskákat gyilkolta le.
    persze a giant brigád engem üldözött, de aztán leszáltak rólam és emgölték a sárkányt de azt nem tudom h hol csak a lelkét akptam meg, utánna gondolom a maradványát elnyelte a föld:D
    mert engem az óriás tábor elüldözött az út meleltti toronyig ahol persze a 2 whiterun guardtól vártam segítséget...
    addig oké volt amíg véletlen az épp haldokló őrre bele nem suhintottam eggyet:D
    szerencse már cska 1 őr maradt fenn addig és a mamut nem tudod bejönni uyge de fent meg kellett ölnöm.
    aztán megöltem a mamutot.
    de még 3 ilyen redguard harcost is kivégzett a mamut mire meg tudtam ölni:D

    na visszamentem de a tábor 100 m-ese körzetét is megnéztem de sehol nem találtam a maradványait a sárkánynak.
    na ez tartott kb 40 percig....

    nekem a Mount Anthor-i sárkáy volt az eddigi nagyon kemény falat.

    Amúgy a dragon plate armor mekkora full heavy armorra fejlesztett karakternél?

Új hozzászólás Aktív témák