Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pottyoske197

    tag

    válasz Anonymus23 #9252 üzenetére

    hat jo kerdes en is toprengek jo ideje
    20 % is armor visszatoltodes nem hinnem mert az akkor gyorsan kellene visszaugorjon hanem alapbol kellene legyen valamennyi armor visszatoltes es ez azt a szintet erossiti +20% al

    de ne legyen igazam

    van 270000 armor , lelovik 20 ezerre, ha 20 % lenne a masodpercenkenti visszatoltodes akkor 54000 el kellene visszatoltse masdpercenkent de lehet a maradek pancelod 20% ekaval indul es ahogy adja hozza ugy gyorsul fel

    azaz 1(elso masodpercben) 20.000*20% = 4000 majd / 2 sec 24.000*20%=4800 ++++kb igy de
    ez is csak egy elv es gondolat

    Idealis hogy a total armorod 20% a de az nem hinnem mert nekem aktiv az egyik itemen es lofaszt sem tolt visssza

    NA olvastam tobbi hozzaszolast es igen a armor/sec modositasokat emeli, de igazan dokumentalhatna az Ubi mi mire hat, mert igy talagatunk, sok a kombinacio heal/armor regen +lofutty . Mire azt hiszed jo valami jon egy ujabb ami felborithatja a rendszert.
    Most ugy egyszerrelehet % ban es ertekben is armor meg heal, vadaszhatjuk ujra az itemeket
    az a 13% heal regen van nekem is es 15-16 os kb . nem lattam sok hasznat pedig betettem

    [ Szerkesztve ]

    pottyoske

Új hozzászólás Aktív témák