Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Ventur@ #971 üzenetére

    Nekem is. :(((
    Pedig még nálam is csak visszafelé működött ezen viccek egy része. :D
    Pl. néztem egy TBBT részt, aztán mikor legközelebb átmentem ismerősökhöz lazulni, akkor ha bekészülve nekiestek a WoW-nak, akkor kifaggattam őket róla annyira, hogy valamelyest összeállhassanak a TBBT MMORPG poénjai (de ők meg ezt nem nézték, szóval nekik is átment a vicc, mikor elmeséltem, hogy miért érdekel). De nem tagadom, hogy a poénok nagyobbik részéhez nem kellett felütnöm a geek-lexikont. :N

    Most is szívesen nézem még, mert így is sokkal jobb, mint a legtöbb TV Show, ami manapság megy, de már rég nem azt adja, mint az első évadok.
    Nekem ez még most is részről-részre kisebb-nagyobb leplezett csalódás, hogy úgy ülök le, hogy most is szinte könny fut majd a szemembe, aztán jó, ha szuszogok egy nagyot valami poénon.

    De a Futurama is ilyen. Az első pár évad alaposan lezsibbasztott agyilag, most pedig várom még az új részeket, csak tudnám minek...?

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák