Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz Illidan #657 üzenetére

    Azt mondjuk valaki elmagyarázhatná, hogy miért jó az, hogy mostantól őszig egyetlen sorozat sincsen, mert vége az évadoknak. Most akkor mit néz az a sok millió TV néző?

    Amúgy jön a 2. évad DVD/Blu-ray kiadása, ott lehet még egy utolsót villantani TSCC ügyben. De visszanéznél/visszanéztél már akár egyetlen részt is belőle? Egyáltalán archiválja valaki a sorozatot, vagy instant kukázás megnézés után?

    És nincs több Summer Glau sem... brühühü.

    IMDb fórum topik:

    HOW TO: Survive Judgement Day and beyond?

    És egy őszinte válasz:

    I think i would try and repopulate the Earth with Summer Glau...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

  • tdd587

    őstag

    válasz Illidan #660 üzenetére

    Én is így vagyok ezzel. A legtöbbet egészben megtekintett rész mondjuk a pilot volt, de csak azért, mert nem tudtam eldönteni, hogy szedjem-e a következő részeket. Illetve le kellett győzni a TV + sorozatok fóbiámat, ami nem ment könnyen.

    A Firefly-t könnyebb újranézni, nagyon szellemesek a karakterek benne, jókat szoktam röhögni rajta, amikor szivatják egymást. A Serenity-t is utoljára tegnap láttam, igaz száznegyvenkettedszer az elejét (a majdnem lezuhanós résszel bezárólag), mivel audio szempontból demo material és tegnap demóztam egy havernak. Jól belesüppedt a kanapéba...

    Mondjuk itt még Glau kisasszony nem annyira durva nő, inkább csak érdekes. A TSCC utolsó részeiben mondjuk pont nem tetszett a 80-as évekből átmentett motoros kabátkájában, de hát ez van. Volt egy miniszoknyás-atomerőműves rész, amikor mentek billiárdozni. Na ott megkértem volna a kezét...

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák